15 października odbył się Bieg Wokół Komina dla Bartka. Była to niesamowita impreza biegowa zorganizowana przez przyjaciół Bartka i jego rodziców – drużynę Pruszcz Biega. W imprezie wzięło udział kilkaset osób, a w samym biegu wystartowało ponad 120 biegaczy. Byłą to kolejna edycja Maratonu Wokół Komina. Tym razem połączona ona była ze zbiórką pieniędzy na zakup profesjonalnego wózka biegowego dla naszego Bartka.

Była to imprez skałkowa, a więc każdy coś przynosił ze sobą – ciasta, napoje, ktoś zorganizował namioty, żeby widzom nie padało na głowę w przypadku deszczu. Energia która tam iskrzyła między ludźmi, radość, uśmiechy na każdej buzi, pobijanie swoich życiówek w biegu – trzeba było tu być!

Dzięki ofiarności naszych przyjaciół udało się zebrać 10.223 zł! To niesamowita kwota, która w połączeniu z wcześniejszymi wypłatami naszych przyjaciół pozwoli już na zakup profesjonalnego wózka biegowego. Teraz tylko trzeba wyszukać odpowiedni model i… być może go przedłużyć, bo Bartek jest tak wysoki, że w standardowych wózkach nie bardzo chce się zmieścić 😉

Ale co tam! Będziemy kombinowali jak zrobić, żeby naszego Bartka przywrócić do aktywności sportowych – to przecież jego żywioł od dziecka.

Z serca wszystkim dziękujemy za inicjatywę, zorganizowanie wszystkiego od A do Z oraz tę niezwykłą atmosferę, która połączyła wszystkich w szczytnym celu!

W jedności siła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *